PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 213
ocen
6,8 10 1 12213
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

tych co sie kieruja samym zwiastunem sam film moze was troszke rozczarowac po pierwsze jest po rosyjsku po drugie najlepsze momenty sa w zwiastunie mnie film osobiscie bardzo sie podobal i do kina napewno pojde ale zaznaczam to nie jest superprodujcka na miare transformers milego seansu !!!!

Carolle

oczywiście że nie na miarę transformers. jest o niebo lepsza.

ocenił(a) film na 10
Carolle

heh.według mnie to jest superprodukcja.Film świtny i innowacyjny.odmiana od dennych kopii matrixa

ocenił(a) film na 10
zeetu

owszem film lepszy od Transformers:))oraz od Matrixa bez dwoch zdan ale zapewne nie dla kazdego to ze dla nas ten film jest taki dobry nie znaczy ze dla innych bedzie, karmieni amerykanska papka nie potrafimy ( mowie w sensie polskiej publicznosci)juz docenic dobrego kina pochadzacego np z rosji pamietam do dzis komentarze po projekcji pierwszej czesci tu kilka cytacikow..." jezu jaki nudny" ... "dobrze ze sie juz skonczyl".... ale badziewie" ..." o co tu chodzi" byly przypadki wychodzenia z sali w czasie projekcji itp... Wiec zakladajac ten temat chcialam moze oszczedzic sobie i innym tego typu komentarzy po seansie lub na forum pozdrawiam
ps juz nie moge sie doczekac!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Carolle

Porównujecie Transformers do tego filmu? Przeicez to zupełnie inne gatunki. To jakby porównać Martwicę Mózgu (gore) do Star Trek (sf), oba są klasyką w swoim atunku i oba są rewelacyjne. Myślę sobie często, co za ludzie tu się wypowiadają. Zamiast pisac tutaj, możnaby wydoić krowę, to pewnie umiecie lepiej.

Co do filmu to jest rewelacyjny, ale cóż z tego że jest teraz w kinie? Po ponad roku odkąd go obejrzałem w jakości DVD:/ Teraz w kinie to ja muszę zobaczyć Ultimatum Bournea i kilka innych pozycji, a nie film który widziałem 5 razy w kinie (domowym:). Panie i panowie odpowiedzialni za 2 letni obsuw: To Jest Żałosne, WY Jesteście Żałośni. Barany. PSY.

ocenił(a) film na 10
Indrid_Cold_84

ehhh ...

chodzi o jakość tego co nam serwuja o fabułe i o odmiane od standardu ktory mamy zaa oceanu.Zreszta skoro widzialeś ten film 5 razy to chyba rozumiesz czym nas zachwycil?

P.S. Całkiem super ze widziales to w domu.Ja tez.Ale i tak zobacze ten film w kinie.

ocenił(a) film na 8
zeetu

Transformersy nie miały na celu nakłanic do refleksji, tylko po prostu bawić. Dzienna Straż to inna bajka, film warty uwagi

ocenił(a) film na 7
zeetu

No wiem że to inne kino, ale tak czy inaczej każdy gatunek filmowy rządzi się własnymi prawami których nie należy porównywać. Zresztą jasno to napisałem:) pzdr.

ocenił(a) film na 10
Indrid_Cold_84

no nie zupelnie to jest porownanie chodzi tylko ( rany dlaczego niektorzy nie umieja czytac miedzy wierszami....) wiec chodzi tylko ze w zwiastunie Strazy pokazuja akcje dynamiczna i wartka zwiastun jest przepelniony efektami specjalnymi a film nie dokonca taki jest gdzies na forum filmwebu juz zdazylam przeczytac jakies naigrywanie sie z "magicznej kredy" chodzi mi zeby wlasnie takich rozczarowan nie bylo a co do do Transformers zwastun przepelnionym byl efektami tak samo jak i film ( pod wzgledem efektow nie bylo rozczarowan) dostrzegasz roznice w rozumowaniu??? i nie wyjezdzaj mi tutaj z krowami bo cos tobie powiem/ napisze i nie bedzie to dla ciebie mile podobnie jak i dla mnie bede musiala znizyc sie do twojego poziomu:( To bylo do Indrid Cold 84 znawcy kina !!! ha ha !!!!

ocenił(a) film na 10
Carolle

p.s ten temat mial na celu ostrzec potencjalnego zjadacza popcornu ze moze to nie byc produkcja dla niego a nie rozczulanie sie nad gatunkiem,fabula, muzyka, aktorstwem itd...... dyskusje uznaje za zakonczona:))))

ocenił(a) film na 7
Carolle

To nie było o Tobie, ponieważ rozumiem o co chodziło Ci w pierwszym wpisie z tym trailerem i zgadzam się w 100%, gdyż poziom mój jest równie wysoki jak Twój. Jednakże dalej już poszło porównywanie, co nie do końca jest logiczne, i nie powinno mieć miejsca, gdy spojrzymy na rodzaje porównywanych filmów.

ocenił(a) film na 8
Carolle

Rzadko trafia do kin nieamerykański film akcji, który nie przypominałby do złudzenia amerykańskich produkcji. Chętnie pójdę na Straż Dzienną, zwłaszcza że widziałam Straż Nocną i bardzo mi się podobała. Transformesy to bajka przy tym.

ocenił(a) film na 10
ginnny_w

a dlaczego bajka? a to niby nie? i tu i tu sa elementy fantastyczne...

Carolle

Sądząc po zwiastunie :D będzie lepsze niż 1 część, a że Straż Nocna mi się podobała to Straż Dzienna tym bardziej chyba mi się spodoba. Mam taką nadzieję.

Carolle

Nie bardzo rozumiem, dlaczego film miałby mnie rozczarować, bo "po pierwsze jest po rosyjsku";) Nie wiem, czy dałabym radę oglądać go po angielsku;)
pozdrawiam serdecznie,
wiewiórka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones