PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 213
ocen
6,8 10 1 12213
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

No i film rzeczywiście mnie zasoczył,różnica między pierwszą częścią a drugą jest nieporównywalna.Po pierwsze do obrazu wprowadzono wątki humorystyczne których nie było wcześniej,co prawda jedynka była o wiele bardziej klimatyczna,ale moim zdaniem co się dosyć rzadko zdarza Dzienna Straż jest od niej lepsza.Przepych zdarzeń,niesamowite efekty,świetna muzyka to wszytsko czyni ten film niezwykłym,banalnym ale i jednocześnie bardzo magicznym(liczne odniesienia do Bułhakowa).Naprawdę warto zobaczyć,polecam.

ocenił(a) film na 9
Edward_Nozycoreki

W temacie Bułhakowa - dokładnie to powiedziałam do Małża po obejrzeniu. Że czułam się jakby ktoś przeniósł mnie w klimaty rodem z "Mistrza i Małgorzaty". W ogóle - jako fanka literatury rosyjskiej - pewnie nieco inaczej odbieram te wszelkie para- i surrealizmy, niż osoba, która ogląda film, że się tak wyrażę "z marszu".

Edward_Nozycoreki

a czy jak ktos nie ogladal nocnej to sie polapie?? czy nie ma szans i trzeba nadrobic to??;P

stokrotkaJoy

Po pierwsze: dobrze by było obejrzeć jedynkę przed oglądnięciem dwójki
Po drugie:Na początku dwójki jest prolog który mówi i pokazuję to co się wydarzyło wcześniej,myślę więc że i ten kto nie zna pierwszej części się połapię.A tak pozatym polecam.

Edward_Nozycoreki

to chyba pojde, bo sie bilam z myslami czy warto, ale juz tak dawno nie ogladalam fantastyki ze mam nieodparta pokuse:)) tylko chyba alone, moim znajomym szkoda kasy na fantasy:(((a na shreka nie!!! dziwne...chociaz na shreku tez bylam to zoe nie powinnam tak sie wypowiadac:))pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones