PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 211
ocen
6,8 10 1 12211
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

Po oglądnięciu Nocnej Straży, którą byłem zachwycony (8/10), długo nie mogłem znaleźć 2 części, a bardzo chciałem ją zobaczyć... W końcu się udało, początek - obiecujący, ale w miarę upływu czasu coraz trudniej było mi wysiedzieć przed monitorem... Rozczarowanie - najlepiej określi moje wrażenia.

ocenił(a) film na 6
Marwelski

Zgadzam się z Tobą. Rozczarowanie. Straż nocną obejrzałam z otwartą buzią (dosłownie), już długo żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia,ale niestety druga część ,moim zdaniem ,nie dotrzymała kroku. Twórcy filmu postawili na momenty humorystyczne, które wydają mi się trochę na siłę i nie adekwatne do treści filmu- podpita Svita, czy macanie się Antona po tyłku jako Olga. W ogóle Anton nabrał już cech takiego "co to nie ja". Ale całość jest fajna, bardzo ciekawie nakręcona i oczywiście o niebo lepsza niź szajs zza oceanu:)

ocenił(a) film na 5
Marwelski

część pierwsza to odkrycie, druga to kontynuacja, tylko kontynuacja ale również do zobaczenia:)

Marwelski

Jestem właśnie świeżo po seansie i mam podobne odczucia. Wprowadzenie humoru do takiej serii jednak nie było chyba najlepszym pomysłem, zdecydowanie wolałem powagę poprzedniej części. Straż nocną oglądałem kilkanaście razy, do tego stopnia spodobał mi się ten film, natomiast Straż dzienną chyba nieprędko obejrzę ponownie. Mimo tego polecam obejrzeć miłośnikom pierwszej części, na pewno warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones