PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 213
ocen
6,8 10 1 12213
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

Naprawdę kilka scen w tym filmie jest po prostu oskarowych, należą się brawa i oklaski za efekty, ale przede wszystkim za ich dopracowanie i klimat. Zjechałem King Konga za efekty, ale tu są jak najbardziej na miejscu i naprawdę pokochałem Rosyjskie kino.
Scena z wejściem w biegu do pociągu, Zauvon z biczem siekający samochody i jazda po szklanych oknach samochodem to kultowe sceny na które w Polsce możemy liczyć co najwyżej w animacjach Platige Image i to w wersji spotowej 10 sek :)

Rozpisałem się, ale co tu dużo mówić, film ma po prostu klimat i jest kontynuacją, a właściwie uzupełnieniem części pierwszej. Nie można tu ukrywać że obie części bez siebie nie istnieją. Film wogóle wydaje mi się za krótki, jest w nim jeszcze wiele rzeczy niedopowiedzianych ale mimo wszystko naprawdę muszę jeszcze raz pochwalić Rosyjskie kino.

użytkownik usunięty
Zerocool

Popieram w 100%,film jest naprawde mistrzowski i jako kontynuacja zdał egzamin wzorowo:-)Też mi brakuje kilku scen, no ale cóż może i lepieje akcja toczy się wartko hie,hie. I niestety szkoda ze u nasi jakże wspaniali producenci,reżyserzy itd, nie widzą potrzeby aby iść w podobnym kierunku co nasi wschodni bracia. No i tyle film polecam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones