PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 209
ocen
6,8 10 1 12209
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

To jakaś kpina?

ocenił(a) film na 2

Poprzednia część już była fantazją autora na temat sagi, ale była fantazją sensowną i całkiem
dobrze zbudowaną. Natomiast tu głupota wylewa się z ekranu wiadrami, nielogiczność goni
nielogiczność, każda scena przebija kolejną głupotą. Natomiast ostatnie sceny w hotelu to już
szczyt, sekwencja destrukcji w porównaniu do dodanych ze smakiem efektów wcześniej i w części
poprzedniej wywala oczodoły na zewnątrz, ale w zdecydowanie negatywny sposób. Tak
*@$$#%##%% nakręconych, bezmyślnych i bez pomysłu scen chyba nigdy w ŻADNYM filmie nie
widziałem. 2 daję tylko z senstymentu do serii i do części poprzedniej. S T A N O W C Z O
ODRADZAM

ocenił(a) film na 7
Wietrze

To teraz po kolei wymień mi te nielogiczności.

ocenił(a) film na 2
Wietrze

Przede wszystkim wkurza mnie zachowanie i wygląd szefów Patroli, bo filmowi to po prostu dziady nie budzące szacunku zachowujący się ekscentrycznie. Heser miał azjatyckie rysy twarzy i nie był takim byczkiem niczym szef mafii (jak filmowy), a Zawulon w swojej ludzkiej postaci także nie należał do postawnych oraz miał wyraziste spojrzenie czarnych oczu.
Film to ogółem jakiś bajzel, bo kiedy przenosi się na ekran to nie ma czasu na tyle objaśnień, a szczególnie, że twórcy tak nieumiejętnie odbiegli od oryginału. Pierwszy film w miarę mi się podobał, ale ten budzi we mnie tylko niesmak, gdyż wydaje się być zwykłym filmem akcji w alternatywnej wersji rzeczywistości.
Polecam przeczytać cykl książkowy, który bardzo mi trafił do serca i chętnie bym przeczytała coś innego ruskiego, ale na ten moment oprócz reszty książek tego autora - nie znalazłam.

Wietrze

Dla mnie też za duży chaos w tym filmie. Jest spora różnica między Strażą Nocną, mi się wydaje, że po prostu przekombinowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones