PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 213
ocen
6,8 10 1 12213
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

co z Kostia?

ocenił(a) film na 8

przeczytalam wszystkie czesci o Antonie Gorodeckim i po obejrzeniu strazy dziennej zastanawiam o czym bedzie nastepny film. Kostia umarl( o ile wampira mozna zabic) , a przeciez w patrolu zmroku odgrywa on glowna role. Czy podpisywanie filmow jako opartych na ksiazce ma sens? Filmy ogolem bardzo dobre choc nie pokrywaja sie z fabula ksiazki.

ocenił(a) film na 8
zireael_3

Dziewczyno, jak ty oglądałaś ten film? Kostia umarł, ale na samym końcu Anton cofnął czas, co oznacza, że cofnął też śmierć Kostii.

ocenił(a) film na 8
Dakinia

moze ty masz racje choc z tym cofaniem czasu to nie do konca rozumiem na jakiej to zasadzie bo to zmienia przebieg wydarzen, takie przynajmniej jest moje zdanie

ocenił(a) film na 10
zireael_3

przeciez dzienna i nocna straż jest o zjawiskach paranormalnych; to wszystko co widzimy na ekranie jest w sumie mało logiczne jakby chciał przyłozyć normy świana realnego:). dlatego trzeba zgodzic sie na pewną irracjonalność zdażeń. i pytaniem ważnym jest - co wymyślą z antonem, skoro w dziennej straży niejako wypisał sie z patrolu. a kolejne ksiązki bazują na tym ze jego doświadczenie i poziom rozły:):). ja wiem że wymyslec można wszystko, ale jestem ciekaw jak rezyser wybrnie z tego gdyby chciał nakręcić kolejna część. Bo Straż zmierzchu nie wiadomo czy powstanie. bo jak sie przyjrzysz to tam głupoty sa napisane, niby że film ma produkcje ustawiona na 2009 a data premiery na 2007 :)
ktoś mógł plote rzucić w filmweb.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones