PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 213
ocen
6,8 10 1 12213
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna
ocenił(a) film na 8
Mothyff

Wypowiedź nader inteligentna.

breton1

więcej nie trzeba dodawać, to zdanie opisuje dokładnie cały ten głupi ruski film.

Mothyff

Przecież najłatwiej jest powiedzieć/napisać "głupi" i nie podać żadnej argumentacji. To takie... hmm... "inteligentne".
A film bardzo fajny, choć do książki się nie umywa.

Zaanek

jakby był fajny to tak bym napisał!

Mothyff

Niby czemu? :) Bardziej prawdopodobne, że niezależnie od jakości filmu byś próbował się wyżyć i bluzgał jak zwykle.

hyrkan

jak zwykle? bluzganie to ok 1% wszystkich moich wypowiedzi tutaj więc raczej nie jak zwykle..

Mothyff

I znów kłamstwo. Kogo chcesz okłamać? Bluzgi są w zdecydowanej większości Twoich postów. Znalazłem jeden bez większych bluzgów - dotyczył Łowcy Androidów.

Mothyff

Przyglądałeś się kiedyś swoim wypowiedziom? Czy na przykład wyobrażałeś sobie, że ktoś patrzy na Ciebie, mówi, że masz "tragiczny ropuszy ryj", a Ty odpowiadasz "dziękuję za wyrażenie opinii"? :)

Biedaku, jeszcze nie jesteś nawet na etapie przemyśleń, jak byś się czuł, gdyby Ci inni tak pisali, jak Ty im.

hyrkan

kolejne ataki i kwik rozpaczy trolla, ale się ośmieszyłeś, po raz kolejny, i nie pozostaje ci nic poza kłamstwami.

Mothyff

I tak zaczęliśmy od Twojej niewiedzy o kinie rosyjskim, a skończyliśmy na tym, że mi kopiujesz jeden post dziesiątki razy.

Mothyff

Wciąż, zauważ, piszesz niemerytorycznie.

Tyle razy pisałeś, że z pewnością większość Twoich postów to te merytoryczne, a mnożysz i mnożysz jednak troll-posty.

hyrkan

o nie znowu ty - nie masz jednak tego życia i nadal odpowiadasz sam sobie w trollowej wściekłości po kilka razy pod rząd ? to już się robi nudne....

Mothyff

Skoro wróciła Ci odwaga do odzywania się, może mi zalinkuj w końcu te merytoryczne posty? Albo przyznaj, że kłamałeś.

Mothyff

I tu też tylko agresja, kompleksy narodowe i brak wiedzy o filmie. :) Niewiele znasz rosyjskich filmów, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones