PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149648}

Straż dzienna

Dnevnoy dozor
6,8 12 211
ocen
6,8 10 1 12211
Straż dzienna
powrót do forum filmu Straż dzienna

nawet nie wytrzymalem do końca
nie wiem skad ta wysoka nota ten film to z cala pewnościa jakieś nieporozumienie
szkoda go coćby ściągac te wysokie noty to pewnie oceny jakiś małolatów wiec nie ma co się nimi sugerować! porazka i koniec

ocenił(a) film na 9
lukas_allien

tu akurat wyjątek potwierdza regułę. Mnie akurat film śnił się po nocach a świat jakże odmienny od nudnej 2 części pochłonął bez reszty

ocenił(a) film na 8
lukas_allien

1)Odpowiem na dwa sposoby jako małolat stawiający wysoką notę i jako ja wybierz które wolisz
Nie zgadzam się z tobą, i jak myślisz inaczej, to masz 12 lat i chodzisz do podstawówki
lub
film jest racze dobry, tak bardzo jesteś przyzwyczajony do Hollywood i ich "stylu" że nie potrafisz docenić produkcji z Rosji? Proszę spróbuj obejrzeć do końca albo obejrzeć część wcześniejszą, a najlepiej przeczytać książkę. Sam książek nie przeczytałem nie poznałem tego świata w pełni, mam jednak mały ogląd dzięki znajomym którzy mi mniej więcej to i owo streszczali. I według mnie opowiedziana tu historia niewiele się rożni od tych opowiadanych w innych filmach tego typu, hymm może to że główny bohater sam nie pokonuje wszystkich "złych" którzy stają mu na drodze? Mi się właśnie podoba że jest on bardziej ludzki niż niektóre postacie, nad ludzie którzy sami wszystko zrobią... chyba odbiegam od tematu wiec na tym koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones